citylight - interaktywna reklama multimedialna

Wśród wielu nowych form promowania firm, coraz większą popularnością cieszy się ostatnio tzw. Citylight. Jest to nic innego jak podświetlana tablica ogłoszeniowa, na której można zamieścić dowolny plakat reklamowy.

Dzięki zamontowanemu podświetleniu przedstawione na tablicy informacje są wyraźne i widoczne nawet po zmroku. Dlatego też jest to doskonała alternatywa dla konwencjonalnych form promowania firmy, a także kosztownych spotów marketingowych.

Reklama zamieszczana w tablicy Citylight drukowana jest przez producenta metodą offsetową na plakatach w różnym formacie. Standardowym rozmiarem jest 1,2x1,8 metra. Zamieszczany nadruk jest w pełnym kolorze i wysokiej rozdzielczości, wykonany na specjalnym papierze z poddrukiem (warstwą uniemożliwiająca prześwietlanie stron plakatu). Dzięki jego użyciu zamieszczony plakat będzie wyraźny i dobrze widoczny nawet ze znacznej odległości.

 

 

Zasięg Citylight jest ogromny, ponieważ tablica ta stawiana jest w najruchliwszych miejscach miasta – przystankach, centrach handlowych czy miejscach szczególnie uczęszczanych przez potencjalnych klientów.

Jako producent tego typu nośników proponujemy elastyczne warunki współpracy przy przygotowywaniu zlecenia. Możemy bowiem, na życzenie klienta, wykonać niestandardowy rozmiar zamawianej tablicy, jak również samego plakatu.

Oprócz nośników Citylight jesteśmy także producentem takich form, jak chociażby reklama multimedialna. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i wybór najlepszej opcji.

 

 

Zaufali nam

Mapa realizacji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem