citylight - interaktywna reklama multimedialna

Wśród wielu nowych form promowania firm, coraz większą popularnością cieszy się ostatnio tzw. Citylight. Jest to nic innego jak monitor LCD lub LED do wyświetlania treści multimedialnej np. wszelkiego rodzaju reklam.

Dzięki wysokiej jakości i dynamice przedstawione na monitorze informacje są wyraźne i widoczne nawet po zmroku. Dlatego też jest to doskonała alternatywa dla konwencjonalnych form promowania firmy, a także kosztownych spotów marketingowych.

Reklama wyświetlana na monitorze Citylight jest wyraźnie i dobrze widoczna nawet ze znacznej odległości.

 

 

Zasięg reklamy jest ogromny, ponieważ cyfrowy Citylight stawiany jest w najruchliwszych miejscach miasta – przystankach, centrach handlowych czy miejscach szczególnie uczęszczanych przez potencjalnych klientów.

Jako producent tego typu nośników proponujemy elastyczne warunki współpracy przy przygotowywaniu zlecenia. Możemy bowiem, na życzenie klienta, wykonać niestandardowy rozmiar zamawianego ekranu.

Oprócz nośników Citylight jesteśmy także producentem takich form, jak chociażby reklama multimedialna. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i wybór najlepszej opcji.

 

 

Zaufali nam

Mapa realizacji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem