oprogramowanie do ekranów led

W zależności od typu produktu jak i wymagań klienta oferujemy różnego rodzaju rozwiązania informatyczne. Proponujemy gotowe wersje, odpowiadające indywidualnym potrzebom - od oprogramowania zarządzającego tablicami reklamowymi LED, poprzez zaawansowane odtwarzacze multimedialne do większych nośników, aż po prawdziwe kombajny digital signage - zarządzające całymi sieciami nośników w rozproszonych lokalizacjach. Dostarczamy oprogramowanie do ekranów LED oraz sterowania innymi elementami sieci informatycznej, posiadające wiele praktycznych funkcji, jak możliwość jednoczesnej obsługi dużej ilość sprzętu i to w różnych formatach. Oprogramowanie ekranów LED oraz inne aplikacje dostarczane z naszymi nośnikami działają na wielu platformach sprzętowych, jak i systemowych. Nasi klienci otrzymują pełnowartościowe produkty wraz z odpowiednią dokumentacją oraz szkoleniem z obsługi.

Gotowe rozwiązania = kompletny system dla Twojego biznes

Oprogramowania dla ekranów LED opracowane zostało przez ekspertów posiadających doświadczenie w zakresie techniki planowania czasów emisji na tego rodzaju nośnikach. Zarządzający tablicami mają możliwość dowolnego konfigurowania czasu, kolejności oraz wielu innych parametrów spotów. Rozbudowany system planowania pozwala na maksymalne wykorzystanie każdego posiadanego ekranu. Na tym nie kończy się funkcjonalność naszego rozwiązania. Oprogramowanie ekranów diodowych generuje również raporty statystyk, informujące m.in. klienta o rozpoczęciu, trwaniu i zakończeniu kampanii.

Dla kogo przygotowaliśmy nasze oprogramowania tablic LED?

Stworzyliśmy je z myślą o Klientach, którzy zakupili u nas ekrany, aby zapewnić integralne rozwiązanie, umożliwiające swobodną obsługę. Umożliwiamy zakup systemu również wszystkim, którzy nie posiadają naszych tablic. Nasze pogramy sprawdzają się w branży rozrywkowej, reklamowej, do celów promocji marki, wyświetlania komunikatów informacyjnych, prezentacji biznesowych. Proponowane przez nas rozwiązania skierowane są do wszystkich, którzy poważnie myślą o rozwoju biznesu oraz stawiają na innowacje.

Zaufali nam

Mapa realizacji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem