infokiosk

W dzisiejszych czasach szczególnie szybko rozwija się branża marketingowa. Dlatego też, aby pozyskać jak największą ilość klientów, należy nadążać za pojawiającymi się na rynku trendami.

Trzymamy rękę na pulsie, dlatego też jako producent, którego specjalnością jest reklama interaktywna, możemy zaoferować najnowsze nośniki, wśród których jest np. infokiosk czy citylight.

Pierwszy z nich – informacyjny kiosk multimedialny, jest zamontowanym w budynku, na ulicy lub przystanku ekranem umieszczonym w specjalnej obudowie. Monitor ten jest dotykowy i umożliwia wyświetlanie filmików, zdjęć, a nawet interaktywnych ankiet.

Drugim z oferowanych przez nas urządzeń jest citylight. Jest to multimedialny monitor  który zastąpi podświetlane billboardy, umieszczany najczęściej na ścianie budynku, ale także w mniejszej wersji na wiacie przystankowej. Można zamieścić na nim dowolną treść multimedialną.

Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich wymagań. My, jako producent tego typu reklamy multimedialnej możemy wykonać dla klienta praktycznie każdy projekt.

 

Citylight

Oferujemy szeroki wybór ekranów LCD lub LED typu Citylight, przeznaczonych do atrakcyjnej i dobrze widocznej reklamy na budynkach, parkingach czy supermarketach. Można zamieścić na nich między innymi różnego rodzaju materiały promujące twoją firmę. Każdy artykuł przygotowujemy na indywidualne zamówienie klienta.

Kioski multimedialne

Jesteśmy producentem wielu rodzajów reklam interaktywnych, wśród których coraz popularniejsze są kioski multimedialne. Oferowane przez nas produkty tego typu wykonane są z różnych materiałów, zależnie od miejsca przeznaczenia. Oprócz dotykowego ekranu, tego typu reklama multimedialna może mieć wbudowaną klawiaturę, czytnik kodów kreskowych bądź drukarkę.

Zaufali nam

Mapa realizacji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem