tablice led

Jednokolorowe tablice LED to najprostsze rozwiązanie w wizualizacji opartej na technologii LED, ale jednocześnie najpopularniejsze. Wykonywane są w oparciu o matryce zrobione ze specjalnie produkowanych diód LED, które charakteryzują się wysoką jasnością i szerokim kątem emisji światła (160 -170 stopni) pracujących w układzie 8 x 16 pix z rastrem 10 mm o wymiarach 80 x 160 mm lub z rastrem 15 mm o wymiarach 120 x 240 mm (raster - odstęp pomiędzy elementami LED). Dzięki takiej budowie możemy wykonywać tablice o bardzo zróżnicowanych wymiarach oraz łączyć obydwa rozmiary co pozwala na tworzenie bardzo ciekawych kompozycji.

Tablice LED produkowane są w obudowie ze specjalnie stworzonego do tych celów profilu aluminiowego, którego opatentowana unikatowa konstrukcja pozwala na szybkie łączenie poszczególnych linii tworząc całą jednolitą powierzchnię oraz szybki serwis.

Tablice LED - wykonanie:

Tablice LED wykonywane są z najlepszych materiałów elektronicznych, spełniających najwyższe normy jakościowe oraz normę ROHS. Układ sterujący wykonany jest z chipów firmy toschiba i macroblock, a chip LED na bazie amerykańskiej firmy CREE. Tablice produkujemy w 7 różnych kolorach; czer. / żółt. / pomar. / ziel. / nieb. / biały / różowy. Diody użyte do produkcji są wyrobem produkowanym wyłącznie na nasze potrzeby, charakteryzują się dużą jasnością dzięki czemu doskonale są widoczne nawet przy dużym nasłonecznieniu. Diody charakteryzują się szerokim kątem świecenia jak i też bardzo wysokim współczynnikiem rozproszenia co daje efekt świecenia całą powierzchnią diody. To z kolei odróżnia nasze wyroby od produktów konkurencji, które często nie tylko są niewidoczne pod szerszym kątem i w słońcu, ale również świecą punktowo co daje niekorzystne efekty wizualne. Dzięki inteligentnemu systemowi autoregulacji jasności świecenia względem otoczenia wyroby nasze zawsze świecą z intensywnością, która pozwala na ich dobrą widoczność, a nie olśniewa. Co ważne jest również w porach nocnych tak aby prezentowane informacje były zawsze czytelne o każdej porze dnia i nocy.

Tablice LED wykonywane są w wersji do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych odpornych na warunki atmosferyczne. Tablice LED mogą być zasilane w szerokim zakresie napięć (5-38) VDC lub (80 -230) VAC w zależności od oczekiwań i potrzeb klienta.

Nasze wyroby używane są w reklamie, showbiznesie, sporcie, w sygnalizacji drogowej, komunikacji publicznej, informacji bankowej i giełdowej, stacjach paliw, dekoracji budynków oraz przemyśle.

Trójkolorowe tablice LED to kompromis pomiędzy tablicami jednokolorowymi a telebimami full color, wykonane są z modułów w których piksel tworzą diody w 2 kolorach (najczęściej zielony i czerwony) co pozwala na przekazanie informacji w rozbiciu na paletę kolorów i odcieni na jednym urządzeniu. Tablice te umożliwiają również wyświetlanie animacji jednakże z ograniczoną paletą kolorów inaczej mówiąc choć budowa takich tablic jest nieco prostsza niż telebimów full color to sposób sterowania jest niemalże identyczny co pozwala osiągnąć ciekawe efekty wizualne przy znacznie mniejszym nakładzie finansowym gdyż ich cena jest niewiele wyższa niż tablic jednokolorowych. Polecamy je w szczególności dla reklamy niewielkich obiektów handlowych lub usługowych, stacji paliw, informacji publicznej np. dworce i dla wizualizacji procesów przemysłowych. Budowa mechaniczna jest prawie identyczna jak w telebimach czyli całe urządzenie składa się z pojedynczych kabin które możemy w dowolny sposób montować ze sobą składając w jedno urządzenie. 

 

 

 

Zaufali nam

Mapa realizacji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem