konstrukcje nośne

Konstrukcje Nośne Telebimów i Tablic LED

 

Rozróżniamy pięć podstawowych konstrukcji nośnych na których mogą być zamontowane telebimy i tablice Led . W zależności od miejsca instalacji i charakteru urządzenia .

 

1 Konstrukcja wolno stojąca na jednej lub kilku stopach .

 

2.Konstrukcja naścienna

3.Konstrukcja dachowa

 

4.Konstrukcja eventowa i wsporniki pod bandy stadionowe – przeznaczona głównie dla telebimów stosowanych na wszelkiego typu imprezach – umożliwiająca szybki montaż i demontaż oraz łatwy transport.

 

5.Konstrukcja na pojeździe – do zabudowy na pojazdach samochodowych – od kilku m2 nawet do 100 m2 z możliwością własnego niezależnego zasilania z agregatu prądotwórczego .

W szczególności polecamy przyczepy samochodowe które charakteryzują się świetną relacją ceny do elastyczności zastosowania.

 

 

 

Wszystkie konstrukcje wykonywane są w/g projektu sporządzonego przez uprawnionego architekta i spełniają normy wytrzymałościowe dla określonych warunków środowiskowych . Konstrukcje wykonane są z materiałów atestowanych i dopuszczonych do obrotu na terenie UE .

 

Do konstrukcji dachowych, naściennych i wolno stojących , klient ma ma możliwość dokupienia ramki dookoła obrysu telebimu , która to uatrakcyjnia jego wygląd zewnętrzny i powiększa optycznie powierzchnię telebimu oraz umożliwia umieszczenie np. logo .

 

Wszystkie konstrukcje projektowane są tak aby spełniały normy bezpieczeństwa zarówno dla osób będących w ich pobliżu jak i dla obsługi serwisowej , dlatego posiadają między innymi barierki ochronne oraz podesty serwisowe zapewniające bezpieczną pracę dla obsługi urządzenia .

Zaufali nam

Mapa realizacji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem