serwis i gwarancja

Szanowni Państwo, na nasze telebimy udzielamy 4-letniej gwarancji. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 601992209 oraz pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd i usługa w ramach gwarancji jest bezpłatna - staramy się, aby była ona wykonana w możliwie najkrótszym czasie. Z reguły czas dotarcia do klienta nie przekracza 24 godzin, dlatego jesteśmy w stanie w bardzo krótkim okresie zdiagnozować i zastosować właściwe działania naprawcze, by szybko przywrócić sprawność urządzeniu.

 

Pakiet gwarancyjny

Zapewniamy pełną przejrzystość wykonywanych usług, dlatego też dopełniamy wszystkich formalności, które charakteryzują najwyższy standard realizowanych działań. Każdy z klientów wraz ze zrealizowaną usługą otrzymuje od nas wraz z urządzeniem następujące dokumenty:

  • kartę gwarancyjną,
  • instrukcję obsługi - Deklarację CE,
  • komplet raportów z pomiarów elektrycznych / pomiarów emisji zakłóceń (EMC) / komplet raportów z pomiarów fotometrycznych,
  • pakiet niezbędnych atestów materiałowych,
  • dokumentację projektową (w przypadku dostarczenie przez naszą firmę konstrukcji nośnej)
  • komplet dokumentacji administracyjnej,
  • zakres ustalany indywidualnie w zależności od stopnia zaangażowania naszej firmy w sprawy administracyjne związane z umiejscowieniem telebimu.Usługi serwisowe

Zapewniamy kompleksowe działania nie tylko w trakcie trwania okresu gwarancyjnego, ale także już po upływie tego czasu. Realizujemy naprawy telebimów, a także innych rodzajów oferowanych przez naszą firmę urządzeń multimedialnych w zakresie każdego typu naprawy, która jest możliwa do wykonania. Konsultujemy potencjalne możliwości i przedstawiamy przejrzysty plan działania oraz wstępny kosztorys wymiany części czy dokonania modernizacji.

 

Realizowane prace serwisowe telebimów

W ramach wykonywanych usług można liczyć na wszelkie możliwe prace, które skutkują przywróceniem prawidłowego działania urządzeń multimedialnych. Obejmuje ona chociażby wymianę diod czy urządzeń sterujących, ale także wszystkie prace prowadzące do poprawnej konfiguracji telebimów. Poza tym, możemy również zaoferować regularnie wykonywaną konserwację sprzętu.

Zaufali nam

Mapa realizacji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem