telebimy wewnętrzne

Grupą wyrobów, które umożliwiają emisję obrazów w pełnej gamie kolorów (16,7 mln kolorów), są telebimy full color wewnętrzne. Przeznaczone są one do zastosowania wewnątrz budynków, dlatego ich jasność jest nieco mniejsza niż telebimów zewnętrznych, natomiast charakteryzują się większą gęstością rozmieszczenia pixeli. Zbudowane są z diod SMD, co umożliwia przy tych samych rozmiarach fizycznych emitowanie obrazu z większą rozdzielczością, a co za tym idzie, można je komfortowo oglądać z mniejszych odległości.

Nasza specjalność

Jesteśmy jedyną firmą w tej części świata, która wyspecjalizowała się w gęstych ekranach wewnętrznych o nietypowych kształtach i ogromnych rozdzielczościach dochodzących do 4K, a także gęstych ekranach SMD o podwyższonej jasności wbudowanych w witryny.

Dodatkowe zastosowania

Możliwości wykorzystania telebimów wewnętrznych są bardzo szerokie, co można coraz częściej zauważyć w przestrzeni handlowej. Opcji tych wciąż przybywa, a umieszczane są one przede wszystkim w takich miejscach jak:

- podłogi,

- ściany,

- sufity,

- schody,

- meble sklepowe,

- okna czy witryny.

Atuty nowoczesnego rozwiązania

Stosowanie telebimów wewnętrznych daje bardzo szerokie możliwości w kontekście doboru formy, a także wymiaru ekranu. Dzięki temu można zastosować wiele kształtów geometrycznych, chociażby ekran półkolisty, co pozwoli na uzyskanie atrakcyjnych rezultatów wizualnych. Te cechy odróżniają telebimy wewnętrzne od innych multimedialnych nośników, których działanie było związane dotychczas z większymi ograniczeniami.

Efektywne skutki reklamowe

Przedstawione zalety, wraz ze wspomnianą wcześniej innowacyjną jakością obrazu i efektami wizualnymi, wywołują niezapomniane wrażenia wśród klientów. Dobierając także odpowiednie treści do odbiorców, można osiągnąć świetne efekty reklamowe bez użycia skomplikowanych rozwiązań. Wykorzystanie telebimów wewnętrznych to opcja, która niebawem stanie się powszechnym sposobem dotarcia do klienta. Warto zadbać o nie już na etapie tworzenia projektu pomieszczeń przeznaczonych do sprzedaży produktów..

  

 

Zaufali nam

Mapa realizacji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem