telebimy zewnętrzne

Odpornością na warunki atmosferyczne oraz dużą jasnością charakteryzują się zewnętrzne telebimy full color, czyli grupa urządzeń przeznaczonych do wyświetlania obrazów w pełnej gamie kolorów (16,7mln. Wpływu na widoczność obrazu na telebimach zewnętrznych nie powinno mieć też duże nasłonecznienie. Produkowane są w szerokiej gamie o różnych wielkościach piksela, z diod SMD RGB, składających się z 3 chipów w podstawowych kolorach: czerwonym, zielonym i niebieskim.

Wykonanie

Obudowy ekranów zewnętrznych wykonane są z lekkich stopów, dzięki czemu charakteryzują się wyjątkowo niską wagą i wysoką wytrzymałością. Sprawia to, że są łatwe w transporcie, a także mogą być użytkowane przez długi czas.

Dodatkowe wyposażenie

Dodatkowo każde z tych urządzeń można opcjonalnie doposażyć w zewnętrzny czujnik światła do automatycznej regulacji jasności ekranu, wideo procesor umożliwiający skalowanie obrazu i przełączanie się pomiędzy dowolnym źródłem sygnału, czy też sterownik asynchroniczny wyposażony we własną pamięć.

Zastosowanie telebimów zewnętrznych w strefach kibica

Telebimy zewnętrzne są wykorzystywane coraz częściej w przestrzeni publicznej. Ich popularnym zastosowaniem są imprezy sportowe, które odbywają się w warunkach plenerowych. Wówczas dzięki odpowiedniej wielkości oraz jakości obrazu w komfortowych warunkach osoby przebywające w danej strefie mogą obejrzeć mecz czy inne ważne zawody sportowe.

Użytkowanie na stadionach lub festiwalach muzycznych

Sprzęt ten jest stosowany także na samych stadionach, na których telebimy zewnętrzne mogą informować o wyniku spotkania, prezentować powtórki czy zbliżenia, a także wszelkie inne ważne informacje dla uczestników wydarzenia. Podobnie może być również w trakcie koncertów czy festiwali muzycznych.

Wykorzystanie jako powierzchnia reklamowa

Innym zastosowaniem telebimów zewnętrznych może być także funkcja reklamowa. Dzięki ich użyciu w przejrzysty sposób reklamodawcy mogą zyskać komfortową przestrzeń do prezentowania swoich produktów czy usług. Ich pozytywną cechą jest także fakt, że w prosty sposób można zmienić obraz eksponowany w przestrzeni reklamowej.

 

 

Zaufali nam

Mapa realizacji

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem